Prace budo(wlane)

Tytuł posta idealnie oddaje charakter i przedmiot czynności, które wykonałyśmy z G. minionego weekendu. Najpierw wlałyśmy piwko grejpfrutowe do szklaneczek, a potem budowałyśmy kolejne budy styropianowe. Dzięki życzliwości Michała (tu następuje seria buziaków) dostałyśmy super, hiper, gruby styropian. Powstały z niego dwie budy – model fiński 😉 Nawet najsroższe mrozy nie zaszkodzą w takiej budzie kocim dupkom 🙂 

A ponieważ styropianu mamy cały wagon, to z pewnością powstanie jeszcze niejedna buda 🙂 Teraz szukamy sponsora już tylko na grejpfrutowe piwka (ewentualnie klej do styropianu)  😉

5 thoughts on “Prace budo(wlane)

  1. Mam zbudowaną własnoręcznie (z resztek płyt meblowych) budkę-domek dla niewielkiego kota. W środku wyłożony obszytą materiałem gąbką. Jednak z natury płyty meblowej nadaje się do postawienia tylko w nienarażonym na wodę i deszcz miejscu (zadaszone miejsca garażowe itp.) Chętnie przekażę go potrzebującym kotkom. Proszę o kontakt.

    • Hmm, problem polega na tym, że nasze budy muszę byś wodoodporne, bo są dla bezdomniaków, ale popytam. A skąd jest buda? Z jakiej miejscowości?

      • z Warszawy. Buda miała stać pod wiatą parkingu pewnej firmy w mieście. Był tam pewien kocur, ale zignorował ten „domek”. W sumie to nic wielkiego. Ale mnie zawsze żal tych małych futrzaków.

      • A może ktoś z warszawy by reflektował? Może lepiej najpierw poszukać chętnego na miejscu? Mogę rozpuścić wici? Popytać?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s