Się „zakacamy”?

Kuku sobie siedział, siedział i czekał na dom. Z każdym dniem dopisywaliśmy do jego ogłoszenia coraz to więcej wymagań i obwarowań. Początkowo było to działanie nieświadome… z czasem zabieg całkowicie celowy… Jednak dopiero kilka dni temu padło głośno to, co każde z nas myślało po cichu – „Zdejmujemy ogłoszenia Kuku. Przecież on już od dawna jest NASZ i doskonale o tym wiemy”. Uff.

Kuku był nam pisany. Szybko załapał na czym polega prowadzenie domu tymczasowego i w ciągu kilku tygodni, bez pytania kogokolwiek o zgodę, zmienił swój status z „podopiecznego” na „opiekuna”. Każdego kota, który przybywał do nas traktował jak swojego podopiecznego. Troskliwe zajmował się jego oprowadzaniem po mieszkaniu, myciem futra. Pilnował przy jedzeniu. Przytulał do snu i pędził z pomocą, gdy ten z nieznanych przyczyn „rozdarł się” w drugim końcu mieszkania. Idealny wolontariusz 🙂

Poza tym… zawsze marzyłam o czarnym kocie 😀

8 thoughts on “Się „zakacamy”?

 1. Kuku był Waszym pierwszym tymczasem? Ja tak mocno kojarzę bloga z Kuku, że nie mogło być inaczej 🙂 Fantastyczne jest to jego zdjęcie z przechyloną główką.

  • Nie, Kuku był…hmmm… brakło paluszków…. którymś z kolei tymczasikiem… i nie ostatnim 🙂 Rudomi, zdjęcie jak zdjęcie, ale jaki kot fantastyczny 🙂

  • no tak..potem Elvis [*], Tymek, Ziomka, Lidka, Korek, Lolek, Trusia…teraz Kuku i Ringo vel Mietek…o matko… nie wiem czy jakiegoś nie pominęłam 🙂 jak na rok tymczasowania, to sporo chyba?

   • Fantastycznie:-)

    Powodzenia także i w roku 2012:-)

    Tymek – krówek z przygodami w drodze do Domu
    Zioma – puszysta Poziomka – Łobuzica
    Lidka – ‚Inwalidka’ Dzidzia
    Korek – dziki-nie-dziki delikwent
    Lolo – bury bystrzak
    Trusia – taka mała nasza Lenka
    Ringo – duży bury miś
    I Kaszka była jeszcze…

    Czy tak?
    🙂

    No a resztę znamy:-)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s